Jesienny Rajd Rowerowy - relacja

14.10.2019 r.

W piękne niedzielne popołudnie, 13 października 2019 roku, 90-osobowa grupa amatorów jazdy na dwóch kółkach wyruszyła z Ośrodka przy ul. Budowlanych na rowerową wycieczkę malowniczymi okolicami naszego miasta. Około 40 kilometrowa trasa wiodła przez Chałupki, Jagiełłę, Gorzyce i Ubieszyn, gdzie zorganizowano pierwszy postój i regeneracyjny posiłek dla uczestników rajdu. Następnie rowerzyści podążali przez Głogowiec i Tryńczę. Mieli oni okazję skorzystać z nowo otwartej trasy rowerowej prowadzącej przez las na odcinku Wólka Małkowa – Gniewczyna Tryniecka. Następnie przez Gorliczynę powrócili na Ośrodek, gdzie czekał już na nich gorący posiłek. Wspólne biesiadowanie zwieńczyło losowanie drobnych upominków, ufundowanych przez organizatora – Miejski Ośrodek Sportu i rekreacji w Przeworsku.

Dziękujemy serdecznie wszystkim rowerzystom za udział w naszym rajdzie i już dziś zapraszamy na kolejną wycieczkę rowerową z MOSiR-em – na wiosnę przyszłego roku.

 

Słowa podziękowania kierujemy również do Przeworskiego Koła Turystyki Rowerowej „Leliwa”, za pomoc w organizacji i bezpieczne przeprowadzenie naszego rajdu.

Obszerniejsza relacja zdjęciowa na naszym fanpage'u Facebook.

Jesienny Rajd Rowerowy - relacja
Jesienny Rajd Rowerowy - relacja
Jesienny Rajd Rowerowy - relacja

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.