Oferta pracy!

07.05.2021 r.

Dyrektor Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Przeworsku ogłasza nabór na wolne stanowisko pomocnicze i obsługi: instruktor sportu i rekreacji.

Zakres obowiązków na stanowisku:

-opracowywanie rocznego kalendarza imprez sportowo-rekreacyjnych MOSiR,

-przygotowywanie, organizacja i prowadzenie imprez sportowo-rekreacyjnych organizowanych przez MOSiR,

- prowadzenie spraw organizacyjnych związanych działalnością sekcji sportowych MOSiR,

-przygotowywanie projektów graficznych, materiałów multimedialnych i innych materiałów informacyjnych o planowanych oraz zrealizowanych działaniach,

-współpraca z placówkami oświatowymi, związkami sportowymi i stowarzyszeniami w zakresie organizacji imprez sportowych-rekreacyjnych,

-inicjowanie i podejmowanie działań mających na celu promocję sportu, rekreacji, oraz turystyki wśród mieszkańców miasta,

-prowadzenie dokumentacji z podejmowanych działań,

    Wymagania niezbędne stanowisku:

    -wykształcenie minimum średnie, preferowane wykształcenie wyższe (kierunek wychowanie fizyczne lub turystyka),

    -uprawnienia trenera/ instruktora sportu,

    -dobry stan zdrowia pozwalający zajmować wskazane stanowisko,

    -pełna zdolność do czynności prawnych i korzystanie z pełni praw publicznych,

    -umiejętność obsługi komputera.

    Wymagania dodatkowe:

    -komunikatywność oraz umiejętność pracy z dziećmi, młodzieżą i dorosłymi,

    - kreatywność, dyspozycyjność( gotowość do pracy w weekendy i święta),

    - znajomość podstawowych przepisów zespołowych gier sportowych oraz regulaminów rozgrywek sportowych.

    Warunki pracy na stanowisku:

    - zatrudnienie na podstawie umowy o pracę (pełny etat),

    - możliwość dalszego rozwoju i realizowania własnych pomysłów,

    - kursy, szkolenia mające na celu zdobycie dodatkowych kwalifikacji i uprawnień.

    Wymagane dokumenty:

    - CV + list motywacyjny,

    -kopie dokumentów potwierdzających spełnienie wymagania niezbędnego w zakresie wykształcenia,

    - kserokopia posiadanych uprawnień trenerskich lub instruktorskich,

    - oświadczenie kandydata dotyczące przetwarzania danych osobowych.

    Osoby zainteresowane prosimy o składanie dokumentów w sekretariacie Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Przeworsku, ul. Budowlanych 9, lub pocztą elektroniczną na adres: sekretariat@mosirprzeworsk.pl

    Termin składania zgłoszeń: 21.05.2021r.

    Nabór:

    -I etap: weryfikacja formalna dokumentów,

    -II etap: rozmowa kwalifikacyjna z kandydatem.

    O zakwalifikowaniu się do II etapu naboru (rozmowa kwalifikacyjna) kandydaci zostaną powiadomieni za pośrednictwem poczty lub telefonicznie.

    /upload/pliki/Oświadczenie_dla_kandydatów.pdf