Młodzieżowe Mistrzostwa Podkarpacia w Futsalu U - 15

02.02.2021 r.

W sobotę 30 stycznia 2021r. w Hali Sportowej MOSiR-u Przeworsk przy ul. Misiągiewicza odbyły się Młodzieżowe Mistrzostwa Podkarpacia w Futsalu U-15.

Zawody organizowane były przez Podkarpacki Związek Piłki Nożnej wraz z gospodarzami turnieju klubem  Futsal Team Przeworsk.

Do zawodów zgłosiło się osiem drużyn, które zostały podzielone w wyniku losowania na dwie grupy.
W grupie A znalazły się: Futsal Team Przeworsk, Orlik Przemyśl, Piłkarskie Nadzieje Mielec oraz Stal Łańcut.
W grupie B zagrały: Junak Rzeszów, SMS Jarosław, Góral Tryńcza oraz Sparta Leżajsk.

Do półfinałów awansowały z grupy A: SPEC Stal Łańcut i Piłkarskie Nadzieje Mielec oraz z grupy B: SMS Jarosław i Junak Rzeszów.
Ostatecznie cały turniej wygrały Piłkarskie Nadzieje Mielec które pokonały w wielkim finale drużynę SPEC Stali Łańcut. Na najniższym stopniu podium stanęli zawodnicy reprezentujący Szkołę Mistrzostwa Sportowego w Jarosławiu, którzy w meczu o 3 miejsce wygrali z zespołem Junaka Rzeszów.