Przed nami 11. edycja imprezy „Miasto Dzieciom – Bawcie się z nami!”, która na stałe wpisała się w kalendarz rodzinnych wydarzeń w naszym mieście. Będzie to popołudnie pełne radości, uśmiechu i fantastycznej zabawy dla najmłodszych.
𝗪 𝗽𝗿𝗼𝗴𝗿𝗮𝗺𝗶𝗲 𝘄𝘆𝗱𝗮𝗿𝘇𝗲𝗻𝗶𝗮 𝘇𝗻𝗮𝗷𝗱𝗮̨ 𝘀𝗶𝗲̨ 𝗺.𝗶𝗻.:
występy na scenie,
bezpłatna strefa dmuchańców,
fotobudka,
piana party,
malowanie twarzy,
stoiska gastronomiczne,
animacje i zabawy,
warsztaty tematyczne,
eurobungee.
Zapraszamy!
31 maja 2026 r.( niedziela)
godz. 15.00–19.00
Zajazd Pastewnik