Lubcza Racławówka triumfatorem IV Noworocznego Turnieju Piłki Siatkowej o Puchar Burmistrza Miasta Przeworska.

07.01.2019 r.

W IV Noworocznym Turnieju Piłki Siatkowej o Puchar Burmistrza Miasta Przeworska wzięło udział 10 drużyn, które zostały podzielone na dwie grupy. W rozgrywkach grupowych obowiązywał system "każdy z każdym", najlepsze dwie drużyny otrzymywały awans do półfinałów.

W grupie A najlepszymi zespołami okazały się drużyny, Lubcza Racławówka oraz Spartakusa Adamówka. Grupę B wygrała Anilana Rakszawa natomiast drugim zespołem został Uniwersytet Rzeszów.

W półfinałach skrzyżowały się drużyny Lubcza Racławówka oraz Uniwersytetu Rzeszów. Drugą parę półfinałową utworzyły zespoły Anilana Rakszawa i Spartakusa Adamówka. Pierwszy mecz półfinałowy wygrała drużyna z Racławówki, natomiast drugi półfinał zespół z Rakszawy.

Mecz o III miejsce pomiędzy Spartakusem Adamówka a Uniwersytetem Rzeszów zakończył się wygraną drużyny z Adamówki 2:0 (25:22, 25:18).

W wielkim finale spotkały się zespoły Lubcza Racławówka oraz Anilana Rakszawa. Mecz ten należał do drużyny z Racławówki, która pewnie wygrała 2:0 (25:23, 25:13) i to ta drużyna została zwycięzcą IV Noworocznego Turnieju Piłki Siatkowej o Puchar Burmistrza Miasta Przeworska.

Najlepszym zawodnikiem turnieju został Mateusz Kieś z Lubczy Racławówki.

Po zakończonej rywalizacji sportowej odbyła się ceremonia wręczenia pucharów oraz pamiątkowych dyplomów dla najlepszych drużyn.
 

Lubcza Racławówka triumfatorem IV Noworocznego Turnieju Piłki Siatkowej o Puchar Burmistrza Miasta Przeworska.

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.