DevelopRes SkyRes Rzeszów - E.Leclerc Radomka Radom w Przeworsku!

17.12.2018 r.

Na zakończenie roku w czasie zbliżającej się świąteczno-noworocznej przerwy w rozgrywkach ligowych, na przeworskich kibiców czeka spore wydarzenie sportowe, którego organizatorami będą Burmistrz Miasta Przeworska Leszek Kisiel oraz Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Przeworsku.

W sobotę, 29 grudnia o godz.17.00 w Hali Sportowej im. Tadeusza Ruta, odbędzie się mecz towarzyski siatkówki kobiet w którym Developres SkyRes Rzeszów zmierzy się z E.Leclerc Radomką Radom.
Oba zespoły występują w rozgrywkach Ligi Siatkówki Kobiet, najwyższej klasy rozgrywkowej w Polsce.

Włoski szkoleniowiec rzeszowianek Lorenzo Micelli, desygnuje do gry w Przeworsku największe swoje gwiazdy, tym samym na naszym parkiecie zagrają m.in.: Jelena Blagojević, reprezentantka Serbii- mistrzyni świata z 2017, bułgarska rozgrywająca Petya Barakova, która do czerwca tego roku występowała jeszcze w rumuńskim CSM Volei Alba Blaj, zdobywając z nim srebrny medal Ligi Mistrzyń.
Nie zabraknie także najlepszej na tę chwilę atakującej Ligi Siatkówki Kobiet, Katarzyny Zaroślińskiej -Król oraz wielu innych zawodniczek zespołu, który w sezonie 2016/17 zdobył 3 miejsce w rozgrywkach ligowych.

Zespół E.Leclerc Radomka Radom to beniaminek Ligi Siatkówki Kobiet, który w ostatnich dniach dokonał wzmocnienia składu kontraktując Amerykankę Brittany Abercrombie .

Zapowiada się wielki poziom sportowy jakiego w naszym mieście dawno nie było. W tym dniu oprócz sportowych emocji nie zabraknie także niespodzianek, które przygotowali organizatorzy.

Informacje dla kibiców:
1.Mecz w hali będzie mogło obejrzeć 299 widzów.
2.Decyzją Burmistrza Miasta Przeworska wstęp na mecz jest bezpłatny.
3.Darmowe bilety wstępu dla kibiców, dostępne będą w biurze hali sportowej przy ul. Misiągiewicza od poniedziałku (17 grudnia) do piątku (21 grudnia) w godz.8.00-21.00.
4.Szczegółowe informacje dla kibiców można uzyskać w siedzibie MOSiR ul. Budowlanych 9 lub mailowo: sport@mosirprzeworsk.pl

DevelopRes SkyRes Rzeszów - E.Leclerc Radomka Radom w Przeworsku!

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.