Oldboys Przeworsk triumfatorami XXII Halowego Turnieju Piłki Nożnej Oldbojów o Puchar Burmistrza Miasta Przeworska

18.02.2020 r.

W sobotę (15.02.2020) w Hali Sportowej im. T. Ruta odbył się XXII Halowy Turniej Piłki Nożnej Oldbojów o Puchar Burmistrza Miasta Przeworska.

Do rywalizacji sportowej przystąpiło 8 drużyn, które zostały podzielone na dwie grupy eliminacyjne. Rozgrywki grupowe rozgrywano w systemie "każdy z każdym". Do półfinałów awans uzyskiwały dwie najlepsze drużyny w grupie.

W meczu o 7 miejsce Grupa PBI wygrywa z zespołem Kamaxu Kańczuga  2:1. Natomiast w meczu o miejsce 5 Juniorzy Starsi pokonują Czemrol Pełkinie 2:1.

W grupie A awans uzyskały zespoły: Oldboys Przeworsk i Oldboys Gniewczyna, natomiast  w grupie B Oldboys Jarosław oraz Mik-Fil Przeworsk.

W pierwszym meczu półfinałowym Oldboys Przeworsk pokonali Mik-Fil Przeworsk 2:0, w drugim półfinale zespół  Oldboys Jarosław wygrał z Oldboys Gniewczyna 2:0.

W meczu o trzecie miejsce w turnieju Oldboys Gniewczyna wygrywa z Mik-Fil Przeworsk 3:0 i to drużyna z Gniewczyny uplasowała się na najniższym stopniu podium. W wielkim finale spotkały się drużyny Oldboys Przeworsk i Oldboys Jarosław. Oldboje z Przeworska potwierdzili dobrą sportową dyspozycję tego dnia i pewnie pokonali drużynę z Jarosławia 5:2 i to oni zostali triumfatorami XXII Halowego Turnieju Piłki Nożnej Oldbojów o Puchar Burmistrza Miasta Przeworska.

Wręczenia okolicznościowych dyplomów, statuetek oraz pucharów dokonali, Dyrektor Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji pan Grzegorz Łuczyk oraz w imieniu Burmistrza, Przewodniczący Rady Miasta Przeworska pan Tomasz Majba.

Organizatorzy przygotowali również statuetki indywidualne. Najlepszym zawodnikiem turnieju został Tomasz Wojtas z drużyny Oldboys Gniewczyna. Królem strzelców z 7 bramkami został Dariusz Pietryna z Oldboys Jarosław, natomiast tytuł najlepszego bramkarza przypadł Aleksandrowi Krzanowi z Oldboys Przeworsk. Statuetkę najstarszego zawodnika turnieju otrzymał Jan Liberkowski - Czemrol Pełkinie.

Jako organizatorzy dziękujemy wszystkim drużynom biorącym udział w naszym turnieju i do zobaczenia za rok.