Drużyna z Jarosławia wygrywa XXI Turniej Piłki Nożnej Oldbojów o Puchar Burmistrza Miasta Przeworska

11.02.2019 r.

W sobotę (9.02.2019) w Hali Sportowej im. T. Ruta odbył się XXI Turniej Piłki Nożnej Oldbojów o Puchar Burmistrza Miasta Przeworska.

Do rywalizacji sportowej przystąpiło 8 drużyn, które zostały podzielone na dwie grupy eliminacyjne. Rozgrywki grupowe rozgrywano w systemie "każdy z każdym". Do półfinałów awans uzyskiwały dwie najlepsze drużyny w grupie. 

W meczu o 7 miejsce Strong Przeworsk wygrywa z zespołem CZEMROL Pełkinie 4:2. Natomiast w meczu o miejsce 5 Kamax Kańczuga po serii rzutów karnych pokonuje 34 Batalion Lekkiej Piechoty 2:1.

W grupie A awans uzyskały zespoły: Oldboys Przeworsk i 5 Batalion Strzelców Podhalańskich, natomiast  w grupie B Jks Jarosław Oldboys oraz Juniorzy Starsi Rzeszów. 

W pierwszym meczu półfinałowym Juniorzy Starsi Rzeszów pokonali Oldboys Przeworsk 4:2, w drugim półfinale zespół JKS Jarosław Oldboys wygrał z 5 Batalionem Strzelców Podhalańskich 1:0. 

W meczu o trzecie miejsce w turnieju Oldboys Przeworsk wygrywa z 5 Batalionem Strzelców Podhalańskich 4:0 i to drużyna z Przeworska uplasowała się na najniższym stopniu podium. W wielkim finale spotkały się drużyny Jks Jarosław Oldboys z Juniorami Starszymi Rzeszów. Oldboje Jks-u  potwierdzili dobrą sportową dyspozycję tego dnia i pewnie pokonali drużynę z Rzeszowa 4:0 i to oni zostali triumfatorami XXI Turnieju Piłki Nożnej Oldbojów o Puchar Burmistrza Miasta Przeworska.

Organizatorzy przygotowali również statuetki indywidualne. Najlepszym zawodnikiem turnieju został Grzegorz Bekerski z drużyny Juniorów Starszych Rzeszów. Królem strzelców z 10 bramkami został Andrzej Krupa z Oldboys Przeworsk, natomiast tytuł najlepszego bramkarza przypadł Adamowi Fabińskiemu z Jks Jarosław Oldboys. Statuetkę najstarszego zawodnika turnieju otrzymał Edward Pawłucki - Strong Przeworsk.

Jako organizatorzy dziękujemy wszystkim drużynom biorącym udział w naszym turnieju i do zobaczenia za rok.

Drużyna z Jarosławia wygrywa XXI Turniej Piłki Nożnej Oldbojów o Puchar Burmistrza Miasta Przeworska

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.